top of page
Apie.jpg

Mūsų istorija

Esu ūkininkas Gediminas Cijūnaitis, Asvejos regioniniame parke Molėtų rajone su šeima ūkininkauju nuo 1991 metų. Ūkį, įsikurūsį vienkiemyje, iš viso sudaro 4,2 hektarai žemės, sodai ir uogynai užima 2,5 hektarus. Vienkiemį supa tik miškai ir ežerai, todėl ši vieta labai tinkama užauginti švarų ir gausų sodininkystės ir uogininkystės derlių.

Per šiuos 23-ejus metus sukaupta patirtis leidžia užauginti kokybišką derlių ir nuolatos plėsti ir optimizuoti ūkį.

Su šeima kiekvienais metais užauginame raudonas ir geltonas avietes, gervuoges, gervuogės-avietės hibridą, arktines avietes, goji ir putino uogos, juoduosius, raudonuosius ir baltuosius serbentus, agrastus, svarainius, šilauoges, vynuoges, aktinidijas bei valgomo sausmedžio uogas.

Sode taip pat auginame apie 40 skirtingų obuolių veislių, 8 veisles kriaušių, 12 veislių slyvų, 4 veisles vyšnių, 8 veisles trešnių, abrikosus, persikus, lazdynus.

Taip pat auginame apie 10 rojaus obelų veislių, apie 10 koloninių obelų veislių.

Neseniai išplėtėme savo ūkį ir pradėjome auginti visų taip mėgstamas daržoves. Tarp kurių: pomidorai, agurkai, cukinijos, moliūgai, morkos bei kitos.

Užaugintą derlių realizuojame įvairiuose Vilniaus ūkininkų turgeliuose.

Savo ūkį nuolat plečiame, sodiname vis daugiau pačių naujausių veislių, kurios yra atsparios ligoms ir virusams. Naujos veislės taip pat turi geresnes skonio savybes, yra lengviau sandeliuojamos bei transportuojamos.

Taip pat dauginame sodinukus, jais prekiaujame Lietuvos sodininkų mugėse įvairiuose miestuose. Sodinukai daugiausiai auginami konteineriuose ar vazonėliuose, todėl sodinti galima visą vegetacijos laikotarpį.

DSC01616_edited.jpg
Gervuogės.jpg
bottom of page